ترمینال فرودگاه تهران اهواز

چاپ

بیومتریک همچنین یکی از موضوعات برجسته در FTE Global 2021 بود که ماه گذشته در لاس وگاس برگزار شد.  بلیط هواپیما دایان جی ساباتینو، معاون دستیار اجرایی، دفتر عملیات میدانی، CBP ایالات متحده، و آستین گولد، دستیار مدیر، RCA، TSA، در مورد چگونگی همکاری دو آژانس و شرکای آنها برای امنیت بیشتر و افزایش تجربه سفر با بیومتریک بحث کردند. حفاظت از حریم خصوصی همه مسافران گولد همچنین به اشتراک گذاشت که TSA "در آستانه اجرای یک راه حل جامع مدیریت هویت است" که انتظار می رود مزایای زیادی برای صنعت به همراه داشته باشد.

این فناوری در چند سال گذشته به شدت بهبود یافته است، اما الزام پوشیدن پوشش صورت در ترمینال فرودگاه چالش‌های جدیدی را برای فروشندگان ایجاد کرده است. با این حال، الگوریتم‌های جدیدی در حال توسعه هستند تا اطمینان حاصل شود که مسافران می‌توانند بدون برداشتن ماسک بررسی‌های فرودگاه را انجام دهند. در مصاحبه اخیر با FTE، پاتریک سوگلیا، مدیر محصول، خدمات نظارتی و بیومتریک، لوفت هانزا، به اشتراک گذاشت: "ما به طور گسترده با شرکای فناوری اطلاعات و ارائه دهندگان بیومتریک خود مانند Amadeus، SITA، Vision-Box، NEC، Idemia و دیگران کار می کنیم. که در حال تطبیق الگوریتم های خود هستند تا بتوانند چهره افراد را حتی با یک ماسک مطابقت دهند. این گواهی بر این است که فناوری تا چه حد پیشرفت کرده است، که ما می‌توانیم این الزامات ماسک را که پیش از کووید-19 انتظار نداشتیم اتفاق بیفتد را به کار ببریم.

سال 2022 بدون شک سال بزرگی برای بیومتریک  بلیط هواپیما تهران اهواز خواهد بود و FTE همچنان آخرین تحولات را زیر نظر خواهد داشت.
فناوری بدون تماس و تجربه بدون لمس