خرید ساعت مورد ساعت های کاملاً جدید صحبت کنیم،

چاپ


همانطور که ممکن است از عنوان انتظار داشته باشید، ما قصد نداریم در مورد ساعت های کاملاً جدید صحبت کنیم، بلکه مدل هایی خرید ساعت  را که برای مدتی در دسترس بوده اند را برجسته کنیم. آنها هنوز هم می توانند بخشی از یک مجموعه فعلی باشند یا اخیراً تولیدشان متوقف شده است، اما همه آنها به اشتراک می گذارند که شایسته نگاهی دوباره هستند. دلیل این امر می تواند متفاوت باشد. ممکن است برخی از ساعت‌هایی که در ابتدا به بازار عرضه شدند چندان هیجان‌زده نباشیم یا به‌طور کلی نادیده گرفته شده‌اند، که وقتی مانند Watches & Wonders، انبوهی از مدل‌های جدید وجود دارد، این کار آسانی است. دیگران ممکن است روندها را تعیین کرده یا سنگ بنای مهمی برای برندها شده باشند.

همچنین، نظرات حتی برای ما در WatchTime تغییر می کند. گاهی اوقات ممکن است به این دلیل باشد که ما صرفاً توانسته‌ایم زمان بیشتری را با یک مدل خاص بگذرانیم یا به دلیل جانشینان آنها درک بهتری از آنها داشته باشیم. با نگاهی دوباره به این ساعت‌ها، می‌توانیم به نتیجه‌گیری‌ها و بینش‌های جدیدی برسیم که فکر می‌کنیم برای به اشتراک گذاشتن آنها ارزشمند است، به ویژه در مواقعی که در آستانه‌ای هستیم که بسیاری از مدل‌های جدید در شرف عرضه در ژنو هستند.

چه ساعتی را برای نمایش در این سری مقالات جدید پیشنهاد می کنید؟ در نظرات به ما اطلاع دهید، و چه کسی می داند، ممکن است  خرید ساعت اصلی به آنها "در آینده" نگاه کنیم.
جدید ، بولگاری در حال افزایش (یا در واقع لاغری) بار دیگر در مورد ساعت های بسیار نازک است. در حالی که این یک دستاورد بسیار چشمگیر است، پیشگام واقعی Octo Finissimo Ultra-Thin است که اولین نمونه از این سری است که در سال 2014 عرضه شد. اگرچه این در واقع ضخیم‌تر از Octo Finissimo Ultra جدید است، اما هنوز به عنوان یک دستاورد باورنکردنی به حساب می‌آید. بولگاری را بلافاصله در ردیف برندهایی مانند Piaget، Blancpain، Vacheron Constantin و Audemars Pigue قرار داد، که همگی در مورد حرکات بسیار نازک میراث کاملاً خوبی دارند.