فروش آی پی تی وی

  اگر تلویزیون شما مستقیماً از برنامه ها پشتیبانی نمی کند خرید آنلاین اکانت iptv ، می توانید آن را به دستگاهی مانند Amazon Fire TV، Apple TV، Roku و حتی برخی از کنسول های بازی متصل کنید. این ارائه دهندگان خدمات به شما این امکان را می دهند که همه برنامه های پخش ویدیوی مورد علاقه خود مانند Netflix، Hulu و Disney+ را دانلود کنید و آنها را مستقیماً در تلویزیون تماشا کنید.
  چگونه یک اپلیکیشن OTT بسازید؟

  برای کارآفرینانی که به دنبال ایجاد اپلیکیشن هستند، راه هایی وجود دارد که خودتان آن ها را بسازید.    آیپی تیوی  اولین قدم ایجاد وب سایت پخش ویدیوی خود است و Uscreen یک آموزش گام به گام ارائه می دهد . در مرحله بعد، باید برنامه خود را توسعه دهید. این نیاز به زمان، تلاش و مهارت‌های پیشرفته کدنویسی دارد، بنابراین بیشتر کارآفرینان ویدیویی با یک پلتفرم میزبانی ویدیویی مانند Uscreen کار می‌کنند که می‌تواند برنامه‌های با نام تجاری سفارشی برای شما ایجاد کند. این به شما اجازه می دهد خرید iptv ایران تا مدل کسب درآمد خود را در نظر بگیرید و پس از آماده شدن برنامه، محتوا را آپلود کنید!
  پلتفرم های OTT چگونه کسب درآمد می کنند؟

  پلتفرم‌های OTT می‌توانند از بین م دل‌های مختلف کسب درآمد انتخاب کنند، اما سازندگان ویدیوی مستقل بیشترین آزادی و موفقیت   فروش آی پی تی وی     را با SVOD (ویدئوی اشتراک درخواستی) و TVOD (ویدئوی تراکنش در صورت تقاضا) می‌یابند. حتی می‌توانید این دو مدل کسب‌وکار را برای حداکثر سود ترکیب کنید. . با پلتفرم و اپلیکیشن ویدیویی خود، می‌توانید به جای پاسخگویی به تبلیغ‌کنندگان، برنامه‌های قیمتی تنظیم کنید و طبق شرایط خودتان درآمد کسب کنید.

   

      

   

      

   

   

  © 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.