، کنفرانس ها و رویدادها

  برای عملکرد autoland معرفی کرد، که آن را به عنوان "انقلابی در هوانوردی عمومی" توصیف کرد که می تواند "هواپیمای را بدون بلیط هواپیما  دخالت انسان کنترل و فرود آورد." در صورت ناتوانی خلبانگارمین

  این سیستم با یک دکمه در کابین یا روی عرشه پرواز راه اندازی می شود. به گفته گارمین، این هواپیما به طور مداوم با مسافران و کنترل ترافیک هوایی در ارتباط است و در حین نظارت بر پارامترهای خارجی و شناسایی نزدیکترین فرودگاه مناسب، قبل از اینکه هواپیما را به طور ایمن وارد کرده و موتور را متوقف کند.

  Cirrus می‌گوید قابلیت autoland - که آن را با نام Safe Return می‌نامد - در Vision Jets که از سه ماهه اول سال 2020 تحویل داده می‌شود، ادغام می‌شود و به‌عنوان بازسازی در مدل G2 نسل دوم آن در دسترس خواهد بود.

  این هواپیما از زمان معرفی آن در ژانویه 65 نمونه استاندارد G2 از جت شخصی شش سرنشینه را تحویل داده است و می گوید: "هزینه و زمان از کار افتادن بهسازی پس از صدور گواهینامه مشخص خواهد شد."

  Autoland بخشی از بسته بهبودهایی است - معروف به Halo - که Piper به نسخه جدید M600 اضافه کرده است که SLS نام دارد. این موارد شامل  بلیط هواپیما مشهد کیش خودکار، حالت فرود اضطراری، پایداری افزایش یافته و فضای داخلی پیشرفته اسهمه این کاربردها یک چیز مشترک دارند: اپراتور انسانی پهپاد طبق قانون موظف است بتواند پهپاد را همیشه ببیند. چرا؟ پاسخ ساده است: مطمئن شوید پهپاد به چیزی برخورد نمی کند.

  اپراتورهای هواپیماهای بدون سرنشین علاوه بر اینکه نمی خواهند به هواپیماهای بدون سرنشین خود یا خودشان آسیب نرسانند، باید از برخورد با افراد، اموال و سایر وسایل نقلیه خودداری کنند . به طور خاص، مقررات هوانوردی فدرال ، هواپیماها - از جمله هواپیماهای بدون سرنشین - را از پرواز " به هواپیمای دیگر که خطر برخورد ایجاد کند " منع می کند. قوانین همچنین ایجاب می‌کنند که " هشدار باید توسط هر فردی که هواپیما را اداره می‌کند، حفظ کند تا هواپیماهای دیگر را ببیند و از آن دوری کند ." این الزامات معمولاً به سادگی به عنوان "دیدن و اجتناب" نامیده می شوند: خلبانان باید سایر ترافیک ها را ببینند و از آن اجتناب کنند.
  ت.هواپیمای پایپر

  © 2022 Your Company. All Rights Reserved. Designed By JoomShaper

  Please publish modules in offcanvas position.